Układ równań pani Julita zakupiła ptysie i rurki z kremem ,razem 12 ciastek ,za które zapłaciła 20zł ile kupiła ptysi ,a ile rurek z kremem.

Układ równań pani Julita zakupiła ptysie i rurki z kremem ,razem 12 ciastek ,za które zapłaciła 20zł ile kupiła ptysi ,a ile rurek z kremem.
Odpowiedź

Układ równań pani Julita zakupiła ptysie i rurki z kremem ,razem 12 ciastek ,za które zapłaciła 20zł ile kupiła ptysi ,a ile rurek z kremem. x - il. ptysi y - il. rurek z kremem x+y=12 i tu brakuje ceny jednego ptysia i jednej rurki z kremem. Napisz ceny, to dokończę rozwiązanie ;)

Dodaj swoją odpowiedź