Pani Irena kupowała ostatnio kubki i filiżnki.Kubki kosztowały po 7 zł. a flilżanki po 5 zł. zapłaciła za te zakupy 86 zł, Ile kupiła kubków, a ile filizanek ,jeżeli łacznie było ich 14.
Pani Irena kupowała ostatnio kubki i filiżnki.Kubki kosztowały po 7 zł. a flilżanki po 5 zł. zapłaciła za te zakupy 86 zł, Ile kupiła kubków, a ile filizanek ,jeżeli łacznie było ich 14.