Kupiono 12 zeszytów.Zeszytt w linię były po 3,50 zł a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?
Kupiono 12 zeszytów.Zeszytt w linię były po 3,50 zł a w kratkę po
4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?