Napisz streszczenie książki pt.Opowieści z Narni-Lew,czarownica i stara szafa lub Opowieści z Narni -Książe Kaspian .Bardzo prosze o oryginalne i nie powtarzalne wyprawcowanie.Do 1 lutego.

Rodzice wysyłają swoją czwórkę dzieci na wieś, do pewnego profesora. Powodem tego wyjazdu jest wojna panująca w tamtych czasach. Dzieci po przybyciu do domu, który okazał się ogromny zwiedzają go i poznają gdzie co jest. Podczas pewnego deszczowego dnia Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja postanawiają pobawić się w chowanego. Łucja najmłodsza z rodzeństwa schowała się do szafy, która znajdowała się w pewnym pokoju. W szafie tej były futra, ale jak się później okazało był to portal przez, którego można było wejść do Narni. Łucja nie wiedziała gdzie iść. Pewien Faun pan Tumnus zabrał ją do swojej pieczary na herbatę. Rodzeństwo Łucji nie wierzyło. Następnie w Narni wraz z Łucją znalazł się Edmund. A kolejnym razem już cała czwórka. Spotkali lwa o imieniu Aslan, który odpowiedział im o Czarownicy. Gdy już wyszystko wiedzieli wybuchła wojna między dobrem a złem. Edmund został ciężko ranny ale lekarstwo Łucji wyleczyło go. Niestety śmierć poniósł Aslan, który oddał życie za Edmunda. Jak w każdej takiej histori dobro zwycięża, a dzieci zostają władcami Narni.