Za dwa rożne podręczniki zapłacono 28,80 zł. Gdyby jeden z podręczników buł o 25% droższy , a drugi o 25% tańszy, to ceny obu podręczników byłyby równe. oblicz cenę każdego z podręczników.
Za dwa rożne podręczniki zapłacono 28,80 zł. Gdyby jeden z podręczników buł o 25% droższy , a drugi o 25% tańszy, to ceny obu podręczników byłyby równe. oblicz cenę każdego z podręczników.