Za 7 małych jogurtów i 3 duże zapłacono 13,10 zł.Ile kosztował mały,a ile duży jogurt,jeżeli cena dużego była o 1,20 zł wyższa niż małego? Rozwiązanie za pomocą układu równań;)
Za 7 małych jogurtów i 3 duże zapłacono 13,10 zł.Ile kosztował mały,a ile duży jogurt,jeżeli cena dużego była o 1,20 zł wyższa niż małego?
Rozwiązanie za pomocą układu równań;)