Hej .. mam przygotować kilka róznych konkursów na szkolne Walentynki - Gimnazjum.. Jeden z nich juz wymyśliłam, będzie to randka w ciemnoo.. ale musze mieć ok 5.. pomożcie.. może macie jakies pomysły..?

Podziel oddzielnie chłopaków od dziewczyn. zrób na kartkach dla dziewczyn imiona chłopaków a chłopaka którego wylosowała musi pocałować w usta a jak się nie zgodzi to w policzek. Z chłopaka mi zrób to samo tylko na kartkach dla chłopaków napisz imiona dziewczyn itp. Myślę,że się będzie podobać:)