witam [20:26] 1] ms=? m rozp=? mr=200g d=1,2 g/cm3 V=? C%=50% ms=C%*mr/100%=50%*200g/100%=100g m rozp=mr-ms=200-100=100g V=m rozp/d= 100g/1,2 g/cm3 = 83,33 cm3 2] ms=50g m rozp=? mr=? d=? V=200 cm3 c%=30% mr=50g*100%/30%=166,66g m rozp=mr-ms=166,66-50=116,66g d=m rozp/V=116,66g/200cm3= 0,58 g/cm3 3] ms-120,75g mrozp-? mr-? d=1,38 g/cm3 V=? C%=35% mr=120,75g*100%/35%=345g m rozp= mr-ms=345-120,75=224,25g V=m rozp/d=224,25/1,38=162,5 cm3 4] ms-? m rozp-? mr-150g d-1,33 g/cm3 V-? C%-20% ms=C%*mr/100%=20%*150g/100%=30g m rozp=mr-ms=150-30=120g V=m rozp/d= 120/1,33= 90,22 cm3 5] ms-20g m rozp-? mr-? d=1,1 g/cm3 V=250 cm3 c%=? m rozp=d*V=250*1,1=275g mr= m rozp+ms= 275+20=295g C%=ms*100%/mr=20g*100%/295g=6,78% 6] ms-? m rozp=230g mr-330g d=1,5 g/cm3 V=? c%=10% ms=mr-m rozp=330g-230g=100g V=m rozp/d=230g/1,5 g/cm3= 153,33 cm3 pozdrawiam
błagam! mam do uzupełnienia tabelkę trzeba cp. gestosc obliczyć!
błagam o pomoc! wybieram najlepszą!!! praca w zalaczniku
a h h !
Odpowiedź
Dodaj swoją odpowiedź