alicja kupiła 5 kg.ziemniaków po a zł.za kilogram,1 kg.mąki po b zł.2 kg.pomaranczy po p zł. ile kosztowały zakupy?? wyrażenia algebraiczne

alicja kupiła 5 kg.ziemniaków po a zł.za kilogram,1 kg.mąki po b zł.2 kg.pomaranczy po p zł. ile kosztowały zakupy?? wyrażenia algebraiczne
Odpowiedź

5a+1b+2p

Dodaj swoją odpowiedź