wymyslcie zakies zadania np.babcia kupiła 70 dag ciasta po 15,99 za kg i ile zapłaciła za kg ciasta.wykonajcie dzielenie pisenne...

wymyslcie zakies zadania np.babcia kupiła 70 dag ciasta po 15,99 za kg i ile zapłaciła za kg ciasta.wykonajcie dzielenie pisenne...
Odpowiedź

Ojciec kupił 1kg kondonów za 3,50 za sztukę. Ile kosztował jeden kondon?? Odp. Kondon kosztuje 3.50 zł

Dodaj swoją odpowiedź