Zastosowanie równań w zadaniach z treścią : Cena rogala stanowi jedną piątą ceny bochenka chleba.Za 4 rogale i 2 bochenki chleba zapłacono 6,30 zł.Oblicz jaka jest cena rogala a jaka cena chleba. PROSZĘ O SZYBKIE ROZWIAZANIE !
Zastosowanie równań w zadaniach z treścią :
Cena rogala stanowi jedną piątą ceny bochenka chleba.Za 4 rogale i 2 bochenki chleba zapłacono 6,30 zł.Oblicz jaka jest cena rogala a jaka cena chleba.
PROSZĘ O SZYBKIE ROZWIAZANIE !