zmieszano dwa rodzaje cukierków: 3kg po x zł za kilogram i 4 kg w cenie o 1,5 zł wyższej od x zł. Jaka była cena 1 kg tej mieszanki?
zmieszano dwa rodzaje cukierków: 3kg po x zł za kilogram i 4 kg w cenie o 1,5 zł wyższej od x zł. Jaka była cena 1 kg tej mieszanki?