Napisz przemówienie na uroczystość pożegnania szkoły!!!!!! tylko nie z neta bo dam spam;/ jak ktoś napisze dobrze to dam najjj;)) z góry dzięki;***

PRZEMÓWIENIE NA POŻEGNANIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Jestem uczennicą klasy 6. Uczęszczałam do tej szkoły od pierwszej klasy i bardzo się do niej przyzwyczaiłam. To tytaj spotkałam moich kolegów i koleżanki, tutaj nauczyłam się czytać, pisać, i różnych pożytecznych rzeczy. Tutaj spotkałam wspaniałych ludzi, którzy nauczyli mnie wszystkiego od podstaw. Tutaj przeżyłam wspaniałe chwile. Na każdej lekcji znajdowałam odpowiedzi na różne pytania. Nauczyciele, którzy mnie uczyli, zawsze byli mili, przy odpytywaniu zawsze pomagali. Nieraz się złościli, bo klasa czegoś nie umiała, ale potem przebaczali, bo wiedzieli, że jesteśmy tylko dziećmi i nie wszytstko rozumiemy. Teraz, gdy stoję tutaj i czytam to przemówienie, dopciera do mnie, że ostatni raz tu stoję. Opuszczam tę szkołę, przechodząc do gimnazjum, które przygotuje mnie do dalszego życia w społeczeństwie. Na pewno w przyszłości nasze dzieci bedą uczęszczać do tej szkoły, bo opowiemy im, ile dobroci i miłości spotkało nas w tej oto szkole podstawowej. Dziękuję za wysłuchanie, uczennica KLASY 6 ....... ......... .