Bardzo was proszę pomozcie napisac mi rozprawke lub nakierujcie mnie jakos. rozprawka na temat : Czy w rodzinie potrzebny jest autorytet? prosze pomozcie bede czekal z cierpliwoscia na pomoc DZIEKUJE

podam ci hipotezy, rozprawke napiszesz sam :D autorytet jest potrzebny żeby dzieci mogły się uczyć. autorytet jest niepotrzebny gdyż wiele dzieci dorastało bez ideału do naśladowania i wyrosło na porządnych ludzi. w wielu przypadkach autorytet jest niezbędny, bo dzieci dorastając także muszą mieć w kimś oporę.

moim zdaniem w rodzinie autorytet jest jak najbardziej potrzebny. Każdy, kto ma kogoś za wzór, chce mu dorównać i robi wszystko by to się stało. Autorytet to ktoś, z kim każdy sie zgadza. W rodzinie musi być ktoś kto podejmuje najważniejsze decyzje. Z taką osobą nikt nie bedzie sie sprzeczał, lecz przyzna mu rację. Rozwijając te argumenty masz już ładną rozprawkę. Proszę o naj!:)