Witam, Mam kilka pytan które pomogą mi w pewnym Projekcie; 1. Jak dobrze napisac swoje zainteresowania (Wyniki w nauce)? 2. Jak można zachęcic innych uczniów i dlaczego, do nawiązania z nimi kontaktu - koleżeństwa Pozdrawiam +!0

Moje mocne strony to.... Moje słabe strony to......... Moje zainteresowania i pasje to......jednakże przede wszystkim pasjonują mnie......... Chciałabym zachęci do nawiązania ze mną kontaktu ponieważ jestem np. miła,sympatyczną życzliwą osobą która szybko nawiązuje kontakty.

1.Najpierw napisz twoje mocne i słabe strony. Potem zainteresowania,pasje lub hobby. 2.Chciałabym zachęcić do nawiązania ze mną kontaktu, ponieważ jestem np. sympatyczną,pomocną, życzliwą osobą która szybko nawiązuje kontakty. chyba jest dobrze myślę że pomogłam liczę na naj pozdrawiam :-)