napisać przemówienie na temat 'jak należy postąpić jeśli jest się świadkiem agresji w szkole"

Drodzy koledzy i koleżanki ! Chciałabym poruszyć ważny temat dotyczący agresji w szkole . Każdego dnia , gdy idziemy szkolnym korytarzem możemy spotkać starszych uczniów znęcających się nad młodszym . Dotychczas w szkole stosuje się monitoring , na korytarzach chodzą nauczyciele . Jednak to niewystarcza . Zastraszeni ucznie boją się iść do szkolnego pedagoga . Kiedy będziemy świdkami agresji w szkole , nie bądźmy obojętni , bo równie taki sam los może spotkać nas . Najlepiej udać się z pokrzywdzonym do nauczyciela . Jeśli szybko nie zadziałamy może zakończyć się to tragedią .