Za 1,3 kg jabłek trzeba zapłacić : A. 3,40 zł B. 3,50 zł C. 3,49 zł D.35 zł 1 kg / 2,69 zł

Za 1,3 kg jabłek trzeba zapłacić : A. 3,40 zł B. 3,50 zł C. 3,49 zł D.35 zł 1 kg / 2,69 zł
Odpowiedź

1,3 kg x 2,69 zl = 3,497= 3,5 zl

Dodaj swoją odpowiedź