Szkoła zakupiła n wizorów i o 4 magnetowidy więcej. Każdy telewizor kosztował 2000 zł ,a magnetowid o 600 zł mniej. Jaka była łączna wartość zakupionego sprzętu ?
Szkoła zakupiła n wizorów i o 4 magnetowidy więcej. Każdy telewizor kosztował 2000 zł ,a magnetowid o 600 zł mniej. Jaka była łączna wartość zakupionego sprzętu ?