Proszę Was bardzo o pomoc.! Mam opisać swój dzień po angielsku w czasie przeszłym... I nie wiem jak mam się za to zabrać... Bardzo proszę pomóżcie.! Tylko proszę o polską i angielską wersję. :-) Z góry dziękuję.!

mój dzień miną bardzo fajnie. rano wstałam zjadałam śniadanie i poszłam do szkoły gdy skończyłam szkołe wróciłam do domu .tam mama czekała na mnie z obiadem ,potem poszłam z koleżanką na zakupy. było super potem wróciłam do domu zjadłam kolacje i odrobiłam lekcje wieczorem wyszłam z psem na spacer potem wróciłam do domu umyłam sie i poszłam spac. PO POLSKU PO ANGL. face my day is very good. ate breakfast in the morning I got up and went to school when I finished school, went home. where my mother was waiting for me with lunch, then went shopping with a friend. it was great then came home ate dinner and regained the lessons in the evening I went with the dog for a walk then went home I washed and went to sleep.