1 kg cukierków kosztuje 16zł. za 40 dag tych cukirków trzeba załaić? PROSZE SZYBKIE ROZWIĄZANIE TYLKO NIE OBILICZENIA TYLKO WYNIK!

1 kg cukierków kosztuje 16zł. za 40 dag tych cukirków trzeba załaić? PROSZE SZYBKIE ROZWIĄZANIE TYLKO NIE OBILICZENIA TYLKO WYNIK!
Odpowiedź

odp za 40dag cukierków trzeba zapłacić 6.40

1000 g - 16 zł 460 g - x zł x= 460 * 16 / 1000 = 7360/1000=7,36 zł odp. za 46 dag cukierkó zapiłacimy 7,36 zł

Dodaj swoją odpowiedź