Potrzebne na 02.03.2010 roku pilne najlepiej na jutro czyli 01.03.2010 roku.Potrzebuje zrobic plakat z tematem "Jestem Kulturalny Mam Styl". Jak go zrobic? Tylko bez wypisywania wulgarnuch zeczy na plakacie.

Narysuj może jakieś miejsca kulturalne( np. filharmonia, opera, teatr), jakiegoś ucznia co przeprowadza starszą panie przez ulice, ucznia witającego się z nauczycielem. Możesz też zrobić komiks jak można innym pomagać w swojej okolicy. Zrób morał z tego że watro pomagać innym bo wtedy czujemy się lepiej i itp.