Napisz apel do klasy wzywajacy do dawania świadectwa czyli dobrych przykladow ! Pomocyy ! Potrzebuje to na dziś

uwaga !!!! Bardzo prosze wszystkich o dobre zachowanie klasy 5a Musze się ładnie odzywać sznowac Dziekuje pani dyrektor

Drodzy uczniowie! Wiele słyszy sie o przemocy,ponizania i innych formach złego zachowania wsród uczniów.Krzywdząc innych nie widzimy cierpienia.Obchodzi nas nasze dobro.Pomyslcie że swiat o wiele bylby lepszy gdybyscie to wy-uczniowie zaczeli doceniac drugiego czlowieka dawac innym przyklad dobrego postepowania.Mam nadzieje ze w tych kilku slowach moge wam przekazac glowna mysl ,,czyn dobro unikaj zlego' i wierze ze zachowanie wielu z was ulegnie zmianie na lepsze. Dyrektor X.Y (podpis)