podziękowanie za udostępnienia sali na próby zespołu muzycznego , skierowane do dyrektora szkoły

Chciałam w imieniu całego zespołu serdecznie podziękować panu, że zwyczajnie nam nie odmówił ale udostępnił salę byśmy mogli ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności. Każdy z nas chętnie by podziękował osobno, ale by nie narobić hałasu może lepsze będzie takie właśnie jedno słowa od nas wszystkich .... DZIĘKUJĘ.

Składamy serdeczne podziękowania dla dyrektora szkoły za udostępienie sali na próby zespołu muzycznego . Mamy nadzieję że przyjdzie pan na nasz występ. Gdyby pan nam nie pozwolił zająć tej sali napewno byśmy byli wyśmiani przez naszych fanów . Pozdrawiam pana wraz z moją ekipą !

Drogi panie dyrektorze! Chcielibyśmy panu serdecznie podziękować, za udostępnienie sali na próby zespołu muzycznego. Sala bardo nam sie przyda. Jeszcze raz bardzo dziekujemy Chlopcy z 6 a