Za dwa zeszyty zapłacono 14 zł. Ile kosztuje każdy zeszyt, jeżeli pierwszy jest o 40% tańszy od drugiego? Bardzo proszę o rozwiązania tego zadania. Proszę też o wypisanie działań i obliczeń.
Za dwa zeszyty zapłacono 14 zł. Ile kosztuje każdy zeszyt, jeżeli pierwszy jest o 40% tańszy od drugiego?
Bardzo proszę o rozwiązania tego zadania. Proszę też o wypisanie działań i obliczeń.