Napisz list Do kolegów z innej szkoły zachecajacy do przeczytania książki Romeo i Julia

miejscowość, data (po prawo u góry) Drodzy Koledzy i Koleżanki ! Chciałbym zachęcić was do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia" Williama Szekspira. Dlaczego warto ją przeczytać ? 1. Dramat ten jest jednym z najpiękniejszych, opowiadających o wielkiej miłości dwojga ludzi 2. To dzieło zaliczane do klasyki literatury 3. Wzbudza on u czytającego mnóstwo emocji 4. Dramat ten jest dziełem ponadczasowym, trwale zapisującym się w pamięci. Uważam, że wykorzystując powyższe argumenty udowodniłem, iż po ten utwór warto sięgnąć. podpis (po prawo na dole)