Za 7 dag sera trzeba zapłacic 3,92zł . Ile kosztuje 1kg tego sera.
Za 7 dag sera trzeba zapłacic 3,92zł .
Ile kosztuje 1kg tego sera.
7 dag sera kosztuje 3,92zł /:7 1 dag sera kosztuje 3,92:7=0,56 [zł] /*100 100dag sera kosztuje 56 zł 100dag=1kg