Krzysztof kupił "x" kg pomarańczy i "y" kg cytryn.Cena pomaranczy wyniosła "a" zł za 1 kg, a cena za 1kg cytryn była niższa o 1zł od ceny 1kg pomarańczy. Ile Krzysztof zapłacił za owoce?.
Krzysztof kupił "x" kg pomarańczy i "y" kg cytryn.Cena pomaranczy wyniosła "a" zł za 1 kg, a cena za 1kg cytryn była niższa o 1zł od ceny 1kg pomarańczy. Ile Krzysztof zapłacił za owoce?.