Napisz sprawozdanie z wycieczki klasowej do Tropical Island niedaleko Berlina.

W dniu 15marca dobyła się szkolna wycieczka, organizowana przez Panią dyrektor Magdalenę XXX do Berlina na słynną Tropical Island. Autokar punktualnie podjechał pod szkołe o 8rano, poczym wsyzscy zajeli miejsca i około 9 udaliśmy się w sześcio godziną podróż, która przebyła bardzo przyjemnie. Około 15 byliśmy już na miejscu, gdzie najpierw udaliśmy się do restauracji XXX na obiad, a potem już tylko do szatni przebrać sie w stroje i na "gorące plaże". Całe sześć godzin bawiliśmy się na wspaniałych zjeżdzalniach, ciepłym "morzu" , pośród prawidzwych palm. Można naprawdę było oderwać się od rzezywistości która jest "za oknem", człowiek zapominał że jest zima oraz, że ziemia jest pokryta kilku centrymetrową warstwą śniegu. Naprawdę było wspaniale! Około 24.00 wróciliśmy do domu, coprawadaż padał z nód ale było warto !