Błagam!!!!! Ważne. Wypisz epoki historyczne. Napisz na podstawie czego wyróżniamy epoki historyczne.

Błagam!!!!! Ważne. Wypisz epoki historyczne. Napisz na podstawie czego wyróżniamy epoki historyczne.
Odpowiedź

starożytność średniowiecze nowożytność współczesnaść

1. Prehistoria- w tej epoce ludzie nie znali pisma. 2. Starożytność- w tej epoce ludzie poznali pismo. 3. Średniowiecze- wtedy barbarzyńcy podbili Cesarstwo Rzymskie i wielka role odgrywali rycerze. 4. Nowożytność- Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę , pojawiła sie broń palna i rycerze stali sie szlachtą a państ bronili żołnierze. 5.Współczesność- czasy dzisiejsze i ogromy przeskok w technice.

Dodaj swoją odpowiedź
Język angielski

Błagam!!!!! Ważne. Wypisz epoki historyczne. Napisz na podstawie czego wyróżniamy epoki historyczne.

Błagam!!!!! Ważne. Wypisz epoki historyczne. Napisz na podstawie czego wyróżniamy epoki historyczne....