Za 1 i 3/4 kilograma winogronu zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Za 1 i 3/4 kilograma winogronu zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
9,80:1,75=5,6 odp.kilogram kosztuje 5,6 zl