ola kupiła 5kg jabłek za 5zł . to ile zapłaci za 50kg
ola kupiła 5kg jabłek za 5zł . to ile zapłaci za 50kg
5kg -5zł 50kg -5*10=50zl
5kgpodzielone przez 5 zl=1zl 50kg razy 1 zl=50 zl Ola zaplacila za 50 kg jablek 50 zl
50kg*1zł=50 zł odp 50kg jabłek będzie kosztowało 50 zł