Malwina pod koniec maja kupiła pierwsze czereśnie. Za 20 dekagramów zapłaciła 1,60 zł. W czerwcu czereśnie były już dwa razy tańsze. Jle kosztował 1 kilogram czereśni w czerwcu??
Malwina pod koniec maja kupiła pierwsze czereśnie. Za 20 dekagramów zapłaciła 1,60 zł. W czerwcu czereśnie były już dwa razy tańsze. Jle kosztował 1 kilogram czereśni w czerwcu??