co sie bardziej oplacza kupic : jogurt gruszkowy o wadze 13,5dag za 1,55 , czy jogurt malinowy o wadze 12,5dag za 1,45 ??? uzyj obliczen

co sie bardziej oplacza kupic : jogurt gruszkowy o wadze 13,5dag za 1,55 , czy jogurt malinowy o wadze 12,5dag za 1,45 ??? uzyj obliczen
Odpowiedź

1.55zł/13.5dag=ok. 11,4gr. za dag jogurtu 1.45/12.5dag=11.6gr. za dag jogurtu odp. opłaca się kupić jogurt gruszkowy

1,55zł za 13,5dag= około 11,4gr. za dag jogurtu 1,45 za 12,5dag= 11,6gr. za dag jogurtu Odp:Bardziej opłaca się kupić jogurt gruszkowy.;P

Dodaj swoją odpowiedź