Uzupełnij:(prosze o obliczenia) masa:______kg cena za 1 kg :7.50zł wartość 9.30zł proszę o szybką odpowiedź

Uzupełnij:(prosze o obliczenia) masa:______kg cena za 1 kg :7.50zł wartość 9.30zł proszę o szybką odpowiedź
Odpowiedź

Cena za 1 kg-7,50. Wartość -9,30. 9,30:7,50=1,24 Odp.MAsa ___1,24____.

xkg - 9,30 1kg-7,50 7,50x=9,30 obie stro podzilic przez 7,50 x=1,24kg

9,30zł:7,50zł = 1,24 masa: 1,24kg

Dodaj swoją odpowiedź