Co się bardziej opłaca kupić: jogurt gruszkowy o wadze 13,5 dag za 1,55 zł, czy jogurt malinowy o wadze 12,5 dag za 1,45 zł.

Co się bardziej opłaca kupić: jogurt gruszkowy o wadze 13,5 dag za 1,55 zł, czy jogurt malinowy o wadze 12,5 dag za 1,45 zł.
Odpowiedź

Jogurt sie bardziej oplaca bo 12,5 x 1,45 =18,12

1,55zł za 13,5dag= około 11,4gr. za dag jogurtu 1,45 za 12,5dag= 11,6gr. za dag jogurtu Odp:Bardziej opłaca się kupić jogurt gruszkowy.

Dodaj swoją odpowiedź