Pieniądze na dodatkowe wydatki czyli 0,15 w lutym wydali na malowanie mieszkania jeżeli wypłaty mieli 3200. Ile litrów farby mogli kupić jeżeli 1 litr kosztyje12,60

Pieniądze na dodatkowe wydatki czyli 0,15 w lutym wydali na malowanie mieszkania jeżeli wypłaty mieli 3200. Ile litrów farby mogli kupić jeżeli 1 litr kosztyje12,60
Odpowiedź

3200*0,15=480 480zł mogli wydać 1litr=12,60 480:12,60=(w przyblizeniu do jednosci)38 odp.:mogli kupic 38 litrów farby ciesze sie jezeli pomoglem :)

Dodaj swoją odpowiedź