Jeden kubek kosztuje 4,70.Jle kubków moze zakupić olekza kwotę 200złjezel przy zakupie powuzej 10 sztuk cena jednedo kubka jest o 80 gr nizsza PROSZE O OBLICZENIA W ISZYSTKO DZIĘKI Z GÓRY

Jeden kubek kosztuje 4,70.Jle kubków moze zakupić olekza kwotę 200złjezel przy zakupie powuzej 10 sztuk cena jednedo kubka jest o 80 gr nizsza PROSZE O OBLICZENIA W ISZYSTKO DZIĘKI Z GÓRY
Odpowiedź

4,7złx10=47zł 200zł-47zł=153zł 4,7zł-0,8zł=3,9zł 153zł:3,9zł≈39,23..≈39 39+10=49 Odp.: Można kupić 49 kubków..

Dodaj swoją odpowiedź