W sklepie można kupić 2 rodzaje cukierków Pawełki po 10,50 zł za kg. oraz Marcinki za 1,2 razy droższe od Pawełków.Ile reszty zostanie z 20 zł. po zakupie 30 dag. Pawełków i 0,6 kg. Marcinków
W sklepie można kupić 2 rodzaje cukierków Pawełki po 10,50 zł za kg. oraz Marcinki za 1,2 razy droższe od Pawełków.Ile reszty zostanie z 20 zł. po zakupie 30 dag. Pawełków i 0,6 kg. Marcinków