Zmieszano 6kg cukierków po a zł za kg i 4kg cukierków po b zł za kg.Ile złotych powinien kosztować 1kg tej mieszanki?
Zmieszano 6kg cukierków po a zł za kg i 4kg cukierków po b zł za kg.Ile złotych powinien kosztować 1kg tej mieszanki?