Kl V Napisz opowiadanie pt.Jeden dzień z Anią z Zielonego Wzgórza Minimum 10 zdań Max 11

Pewnego dnia miałam udac sie Z Ania na spacer. Bardzo chcialam poznac jej przyjacioł, oraz otoczenie w ktorym sie znajduje.Było to dla mnie niewiarygodne przezycie, wyczekiwałam go od miesiaca. Gdy wrescie nadszedl ten dzien przyjechalismy z rodzicami do Anny, Mateusza oraz Maryli. Nie spodziewałam sie tak pieknego krajobrazu oraz widoku na cała okolice. bARDZO Chcialam zobaczyc szkole w ktorej uczy sie Ania. Wybralismy sie tam rowerami. Podróż była przyjemna. Szkola była bardzo duża miala długie szerokie korytarze. Ania wydawala sie byc bardzo miła dziewczyna;-) Zwiedziłysmy cala okolice poznalam jej przyjacioł , byli bardzo mili tego dnia nigdy nie zapomnę.