Do stołówki kupiono 80 opakowań makaronu po 5,50zl za opakowanie i o 15 mniej opakowań ryżu po 4,20 za opakowanie. Na zakupy hutrownia udzieliła 5% rabatu. Ile zaplacono za zakupy?
Do stołówki kupiono 80 opakowań makaronu po 5,50zl za opakowanie i o 15 mniej opakowań ryżu po 4,20 za opakowanie. Na zakupy hutrownia udzieliła 5% rabatu. Ile zaplacono za zakupy?