Napisz podanie o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej , uwzględnij rodzaj szkoły i profil . W formie podania!!! + daję naj , a z neta spamuję! ; P

Głowno, dnia ........................... ............................................................ (imiona i nazwisko) ............................................................. (data urodzenia) .............................................................. (adres zamieszkania) .............................................................. (Pesel) Dyrektor Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Głownie Proszę o przyjęcie mnie na rok szkolny 2010/2011 do kl. I - ej o profilu(*) ................................................................................................................ 1. Wybieram dwa języki obce: j. angielski, j. rosyjski, j. niemiecki/podkreśl wybrany język/ nadobowiązkowo dla chętnych: język włoski, łacina 2. Imię ojca................................................ 3. Imię matki.............................................. 4. Adres rodziców (opiekunów)............................................................. 5. Dodatkowe informacje...................................................................... ....................................................................................................... ............................ /podpis ucznia/ Tutaj ;) masz wzór i byś pouzupełniał ;) I podanko Gotowe ;)

Nasze imie, nazwisko. Miejscowosc + data Adres Naglowek [np. Dyrektor Liceum Ogolnoksztalconego im. Mikolaja Kopernika w Lodzi] Prosze o przyjecie mnie do klasy pierwszej Liceum o profilu [np. dwujezycznym z takimi przedmiotami, jak : jezyk angielski, jezyk francuski]. Nauka w tej oto szkole pozwoli mi zrealizowac swoj cel, ktorym w przyszlosci sa dobre studia. Tymi jezykami najbardziej sie interesuje i nauka ich sprawia mi ogromna satysfakcje. Inne przedmioty rowniez nie sprawiaja mi problemu. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Podpis Zalaczniki [musza byc!] -swiadectwo z ukonczenia Gimnazjum nr. 10 w Lodzi -wyniki z testu -zaswiadczenie lekarskie Powodzenia!

(dane osobowe nadawcy ) np. Toruń, 07.04.2010 np.Kamil Kowalski ul. Spokojna15 87-100 Toruń Dyrekcja Liceum Ogólnokształcące nr XII PODANIE Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęci mnie do klasy o profilu sprtowo-obronna w roku szkolnym 2010/2011. Prośbę swoją motywuje tym że od dziecka interesuje się sportem i obroną własnej osoby. Uczestniczyłam w różnych zawodach i zawsze zajmowałam miejsce na podium. Od 3 lat uczęszczam na dodatkowe zajęcia z w-f i mam już swoje osiągnięcia. Ponadto pragnę dodać że w 2 kl ukończyłam z wyróżnieniem i w tym roku też osiągam b.dobre wyniki. Dziękuje za rozpatrzenie mej prośby. Z poważaniem Kamil Kowalski Załączniki: 1.Dyplomy z zawodów. 2.Opinia nauczyciela 3.Oświadczenie rodziców.