Napisz list do mamy- do wyboru temat: 1. List z przeprosinami za... 2.List zawierający wyjaśnienia dotyczące szkolnych kłopotów 3.List dotyczący uczuciowych rozterek Bardzo proszę o napisanie tej pracy , jest ona dla mnie bardzo ważna :)

kochana mamo! pisze do cb ten list poniewa chciala bym Cie przeprosic za moje ostatnie zachowanie. Teraz juz wiem ze bylo ono nie dopuszczalne i , ze nie powinnam sie w ten sposob zachowywac. Uwierz mi, ze bardzo zaluje tego , ze cie zranilam .Postaram sie zmienic , a na pewno powaznie zastanowie sie nad soba . Bardzo Cie za wszystko przepraszam i prosze cie o wybaczenie. twoja corka/ Twój syn mam nadzieje ze pomoglam pozdrawiam

nr.1 miejscowość , data mamusiu ! bardzo cię przepraszam cię za to co zrobłam , bardzo żałuje ijeszcze raz przepraszam , naprawde cię kocham i nie chciałam urazić . piszę ten list bo mi jest smutno , bo Ci jest smutno . niedługo postaram cię odwiedzić i przeproszę osobiście , pa pa ! podpis

(2) Doga Mamo! (akapit)Jest niedzielne popołudnie i właśnie piszę piszę do Ciebie list. (akapit)Ostatnio jak wiesz nie najlepiej idzie mi w szkole. Wiem o tym, że przynoszę złe stopnie, ale mam na to wyjaśnienie. Gdy siedzę w szkolnej ławce nie mogę się skupić. Nasi Nauczyciele w szkole tego nie rozumieją. Nie zawsze rozumiem to co tłumaczą, zwłaszcza z matematyki. Powodem tego jest śmierć babci. Bardzo to przeżywam i jestem zakłopotana. Ciągle o tym myślę i dlatego nie skupiam się na lekcji. Nie masz się czym martwić. W jednej chwili wszystko poprawię i będziesz ze mnie zadowolona. (akapit)Bardzo proszę byś mnie zrozumiała. Nie masz się czym martwić. twoja córka (imię)