dlaczego dzisiejsza szkoła jest lepsza od szkoły w książce Stefana Żeromskiego "Syzyfowe prace" ? - rozprawka dam naj.!

1) NIe jestesmy zmuszani do przymusowej rusyfikacji 2) w szkole nie bronia nam uzywac jęz. polskiego 3) nie biją nas na przewinienia tak po krótce, jesli to wypracowanie to to dobrze rozwin i bd ok ;)

Ponieważ nie jesteśmy zmusznaii do mowienia do rosyjsku możemy czytac polką literaturę i nkt nas za ta nie byje mozemy wyznawać swoja wiarę i nikt nas za to nie bijepamiętasz jak w syzyfowych pracach taki chłopaka sie sprezecciwł i zaostał na zo chłosty: to tyle powodzena:0