Ułóż zdania z następującymi wyrazami : później, potem, następnie, moim zdaniem, sądzę że, uważam że, wspaniałe, ciekawe, nudne, beznadziejne.

Mamo, zrobię to później. Idź w lewo, a potem w prawo. Przeczytałam jedną książkę, następnie sięgnęłam po drugą. Moim zdaniem wakacje powinny trwać co najmnej dwa miesiące dłużej. Sądzę że, warto jest inwestować w siebie i swoje umiejętności. Te kwiaty, które od Ciebie dostałam są wspaniałe! Ciekawe czy pani przypomni sobie o kartkówce. Lekcje matematyki bywają bardzo nudne. Beznadziejne jest krytykowanie samego innych.

Później zjadłam obiad, potem odrobiłam lekcje, a następnie poszłam na spacer z siostrą . Moim zdaniem odpoczynek po szkole jest najważniejszy. Sądzę, że każdy gdy przyjdzie ze szkoły odpoczywa na każdy aktywny sposób . Uważam, że nauczyciele z matematyki zadawają za dużo zadań domowych. My lubimy robić dużo ciekawszych rzeczy niż się uczyć. Wspaniała jest jazda na rowerze, a nudne jest siedzenie przed książkami. Beznadziejna jest mowa rodziców na niektóre tematy.

Moim zdaniem czerwony jest ładniejszy od zielonego . xD Widziałem w bibliotece różne ciekawe książki. Uważam że nie pasuje ci kolor różowy .xD Obiecałem mamie że pużniej pójde do sklepu. Sądzę że niezbyt lubisz oglądać horrory.