na czym polegał plan zagłady narodu żydowskiego?

Polegał na uśmierceniu wszystkich żydów i ich dzieci. Było to zniszczenie ich XDD naj ?

Plan zagłady narodu żydowskiego polegał na wymordowaniu wszystkich żydów np. w obozach.

Plan zagłady narodu żydowskiego polegał na znalezieniu i wymordowaniu każdego Żyda, nie oszczędzano dzieci ani kobiet. Większość z nich pomordowano w obozach koncentracyjnych, a najwięcej w Auschwitz w Oświęcimiu. Specjalnie dla nich w tym okresie porobiono getta, w których ich przetrzymywano. Niektórzy ginęli z głodu, lub choroby. Tym którym się udało wyemigrować nie wrócili do Polski. Żydzi wg. Hitlera byli rasą ludzi tych gorszych, nie nadających się do niczego i należało ich wg. niego traktować jak bydło. Mam nadzieję że pomogłem. Powodzenia !!