Opis przedmiotu który jest dla mnie cenny ( opis telefonu komórkowego) PILNE!

dla mnie cenny jest mój telefon komórkowy,który jest mi potrzebny bo niekiedy z niego dzwonie do kogos lub pisze sms-a JAK MI trzeba wiedzieć np..(jakie bylo zadanie na jutro....)ma wiele funkcji, które łatwo wykorzystuję.. (tu wygląd sobie opisz sama bo ja nie wiem jaki masz tel..)

Jest cenny, ponieważ kiedy uczeń nie mieszka blisko szkoły i jest podwożony przez rodziców, bądź innych krewnych. W przypadku, gdy zajęcia zostaną skrócone lub też z jakichś powodów się przedłużą, taki uczeń może dzięki komórce powiadomić swoich rodziców o nagłych zmianach w planie lekcyjnym. Poza tym nie dotyczy to tylko uczniów dojeżdżających do szkoły, ale również tych, którzy drogę do szkoły pokonują na pieszo. Gdy ich pobyt w szkole, bądź droga powrotna do domu się przedłuży, by uniknąć nerwów i zmartwień rodziców, dzięki komórce mają możliwość powiadomienia ich o ewentualnym spóźnieniu. Nie można też pominąć funkcji alarmowych telefonu komórkowego, które w nagłych zdarzeniach dają możliwość powiadomienia odpowiednich służb i wezwania pomocy. Pomijając jednak ( te jak ważne skądinąd ) dobrodziejstwa wynikające z posiadania telefonu komórkowego, warto wspomnieć również o tym, że komórka dla wielu uczniów stanowi świetną rozrywkę. Oczywiście do nich zaliczają się wszelkie gry komórkowe i inne akcesoria, takie jak: dzwonki, tapety, zdjęcia, animacje i wygaszacze ekranu. Wszystkie te gadżety dla niektórych są główną zaletą posiadania komórki.