mama kupiła 10kg ziemniaków 1kg ziemniaków kosztuje 12,43zł.ile kosztuję 10kg ziemniaków

mama kupiła 10kg ziemniaków 1kg ziemniaków kosztuje 12,43zł.ile kosztuję 10kg ziemniaków
Odpowiedź

10* 12,43 = 124,3 zł Odp: 10 kg ziemniaków kosztuje 124,3 zł

10 kg * 12,43 = 124, 30 odp. 10 kg ziemniaków kosztuje 124,30 zł.

12,43*10=124,3

Dodaj swoją odpowiedź