mama kupiła 10kg ziemniaków 1kg ziemniaków kosztuje 12,43zł.ile kosztuję 10kg ziemniaków
mama kupiła 10kg ziemniaków 1kg ziemniaków kosztuje 12,43zł.ile kosztuję 10kg ziemniaków
10* 12,43 = 124,3 zł Odp: 10 kg ziemniaków kosztuje 124,3 zł
10 kg * 12,43 = 124, 30 odp. 10 kg ziemniaków kosztuje 124,30 zł.
12,43*10=124,3