Określ niewiadome i zapisz układ równań do zadania: ,, Ile należy wziąć cukierków w cenie 20zł za 1kg, a ile w cenie 36zł za 1kg aby otrzymać 3kg mieszanki cukierków w cenie 24zł za 1kg? Proszę o jak najszybsze rozwiązanie daje NAJ
Określ niewiadome i zapisz układ równań do zadania:
,, Ile należy wziąć cukierków w cenie 20zł za 1kg, a ile w cenie 36zł za 1kg aby otrzymać 3kg mieszanki cukierków w cenie 24zł za 1kg?
Proszę o jak najszybsze rozwiązanie daje NAJ