Określ niewiadome i zapisz układ równań do zadania: ,, Ile należy wziąć cukierków w cenie 20zł za 1kg, a ile w cenie 36zł za 1kg, aby otrzymać 3kg mieszanki w cenie 24zł za 1kg?" Proszę o dokładne rozwiązanie i wytłumaczenie daje NAJ
Określ niewiadome i zapisz układ równań do zadania:
,, Ile należy wziąć cukierków w cenie 20zł za 1kg, a ile w cenie 36zł za 1kg, aby otrzymać 3kg mieszanki w cenie 24zł za 1kg?"
Proszę o dokładne rozwiązanie i wytłumaczenie daje NAJ